Ефективне управління рестораном

2-3 березня 2020р проходило навчання для директорів, власників підприємств котрі працюють в ресторанному секторі, організоване Центром інформаційної підтримки бізнесу Торгово-промисловій палаті в м.Кропивницький в рамках ініціативи при підтримці ЕБРР.

У заході взяло участь 20 представників ресторанного бізнесу регіону, у тому числі двоє гостей з міста Кременчук. Мета тренінгу – підвищити навички власників та управлінців ресторанного бізнесу та простимулювати розвиток підприємств у Кіровоградському регіоні.

Програма навчання, автором якого є компанія PROFI CLUB включає в себе базові знання ресторанної сфери підкріплені практичними прикладами наших фахівців. Зараз у Кіровоградському регіоні активно розвивається ресторанний сервіс, щороку з’являються нові заклади і завдяки цьому навчанню слухачі змогли отримати успішну модель бізнесу для того щоб вивести свій ресторан в топ-відвідуваних місць.

Дводенне навчання включає в себе 4 блока:

1 Фінансовий облік в ресторані

Оподаткування та форми власності. Плановий товарообіг, аналіз продажів. АВС аналіз. Точка беззбитковості Бюджетування. Cashflow, p&l. Прибуток: операційний і чистий.

2 Маркетинг і реклама

Маркетинговий план – основні статті для ресторанного бізнесу, види реклами та просування. Рекламний бюджет. План просування (розкручування) ресторану / кафе / бару

3 Управління кухнею

Розробка та оновлення меню відповідно до концепції ресторану.
Оптимізація витрат кухні. Робота з постачальниками, переоблік і документообіг. Тенденції розвитку кулінарного мистецтва та ресторанного бізнесу в цілому

4 Управління рестораном і персоналом

Ідея бізнесу і місце (ресторану, кафе, бару).
Повноваження персоналу на всіх рівнях і управління персоналом.
Взаємодія роботи: кухня – зал. Основні помилки ресторатора / управлінця, в тому числі в плануванні виробничих процесів.
Визначення критеріїв ефективності для ключових процесів: Продажі, Виробництво, HR, Маркетинг, Логістика, Інновації.

В МОДУ УВІЙШЛА ФЕРМЕНТАЦІЯ
Насправді ферментовані продукти - тренд не тільки останніх років, але і цілого десятиліття.  Про свій інтерес до ферментації на початку 2010 року говорили практично всі топові шеф-кухарі.
Як відкрити новий заклад в кризу?
Нещодавно ми мали надзвичайно приємну зустріч у Львові та цікаву розмову з Марією Чемеринською, власником кав'ярні "KEKSBAR". Підняли питання кавової культури, кризи в ресторанному бізнесі - виявилося, що зараз можна не тільки виживати, а й процвітати, відкриваючи нові заклади.
Кулінарні тренди - 2021
Пандемія внесла корективи навіть у кулінарні тренди.  Якщо раніше вони будувалися в основному навколо нових продуктів або звичних інгредієнтів, але в несподіваному виконанні, то в цьому році гастрономічна мода складається з концепцій.
Уніформа співробітників. Важливість питання
Власники закладів часто задаються питанням щодо уніформи персоналу. Тут важливо не недооцінювати важливість даного питання. Одні вважають за краще економити на уніформі і просто визначають якийсь дрес-код для всіх співробітників (білий верх, чорний низ, наприклад), а інші підходять до цього питання більш серйозно і замовляють для співробітників уніформу.
Економія енергії в ресторані
Питання економії на виробництві завжди було і буде актуальним, тому варто приділити цьому трохи уваги і прислухатися до наступних порад.
Тренди, які змінюють готельно-ресторанний бізнес
Відстежуючи тренди в сфері гостинності, можна краще зрозуміти запити гостей і побачити нові можливості для розвитку бізнесу. Йтиметься про тренди, які визначають стратегії компаній в готельно-ресторанному бізнесі.

Зв'яжіться з нами

Дякуємо

Дякуємо! Скоро ми з Вами зв'яжемось. Очікуйте наш дзвінок у найближчий час.